Arben Gashi: LDK e madhe, e fortë, e vendosur

Pak para zgjedhjeve, shefi i Grupit Parlamentar të LDK’së, Arben Gashi, ka publikuar disa fotografi përmes së cilave po përçon një mesazh, raporton Express

Gashi ka shkruar se LDK ëshrë e fortë dhe e vendosur.

“LDK e madhe, e forte, e vendosur”, ka shkruar Gashi, në fotografitë me kreun e partisë, Isa Mustafa, Kryeministrin Avdullah Hoti, ministrin e Punëve të Brendshme, Agim Veliu si dhe deputetë e anëtarë të partisë.

https://www.facebook.com/ArbenGashiLDK/posts/3651565354889531

Kategoritë
LajmeVendi