Ukaj: Në Prizren ishte një tubim madhështor në mbështetje të LDK-së

Kandidati i LDK-së për deputet, Florent Ukaj ka falënderuar qytetaret e Prizrenit për mbështetjen ndaj tij dhe LDK-së.

Ai në Facebook ka shkruar se ky qytet i dha mundësi të jetoj të shkollohet e të ketë shumë miq.

Postimi i plotë i tij:

Në Prizren, në qytetin e besëlidhjes dhe traditës, ishte një tubim madhështor në përkrahje të Lidhjes Demokratike të Kosovës.

U emocionova, sepse Prizreni më dha mundësi të jetoj, të shkollohem edhe të kem miq shumë të mirë

Kategoritë
LajmeVendi