Mediat britanike raportojnë se Princi William ka një dashnore, duke pretenduar se e ka kaluar ditën e Shën Valentinit me të

Mediat britanike bënë të ditur se Princi William ka një dashnore. Thuhet se është Sarah Rose Hunbury, e cila është e afërt me familjen mbretërore.

Ata pohojnë se prej disa kohësh janë takuar fshehurazi, ndaj e kanë kaluar ditën e Shën Valentinit së bashku duke shijuar darkën në një restorant.

Kjo nuk është hera e parë që mediat vendase i lidhin të dyja. Akuzat e para për tradhtinë e William u shfaqën në vitin 2019, kur shkruanin se ai e tradhtoi Kate ndërsa ajo ishte shtatzënë.

Askush nga familja mbretërore ende nuk e ka bërë të ditur zyrtarisht lajmin. Sara ishte e martuar me David Rocksavage, Markeshën e Cholmondeley. Ata u divorcuan në vitin 2019. Ata kanë tre fëmijë.

Monarkia së fundmi është tronditur nga shumë skandale. Princi Harry së fundmi publikoi një kujtim të quajtur “Spare”. Ai zbuloi shumë sekrete dhe kështu zemëroi njerëzit më të afërt.

Mbreti Charles dëboi Meghan Markle dhe Harry nga rezidenca e tyre në Mbretërinë e Bashkuar në fillim të këtij muaji. Ky informacion është konfirmuar nga Buckingham Palace.

“Kjo me siguri paraqet fundin për Harry dhe Meghan në MB. Andrew i rezistoi idesë për t’u transferuar në Frogmore Cottage pasi iu ofrua javën e kaluar, por Harry dhe Meghan nuk mund ta ndalojnë dëbimin,” tha burimi.

Kategoritë
Të ndryshme