Kaplohet nga zjarri vetura e ish-deputetit të LVV-së, Mefail Bajqinovci

Vetura e ish-deputetit dhe kandidatit për deputet nga radhët e LVV-së, Mefail Bajqinovci është kapluar nga flakët.

Indeksonline mëson se rasti ka ndodhur në Prishtinë, tek lagjja “Arbëria”.

Rreth këtij rasti, Indeksonline do të ju mbaj të informuar me rastin.

Kategoritë
LajmeVendi