Eskalon situata, mësimdhënësit tentojnë ta sulmojnë Jasharajn

Pas një debati të ashpër ndërmjet mësimdhënëseve dhe kryetarit të SBAShK-ut, ata kanë tentuar ta sulmojnë këtë të fundit, raporton Ekonomia Online.

Jasharaj bashkë me një grup të anëtarëve të Këshillit kanë qëndruar për vizitë në shkollën “Ismail Qemali”.

Kategoritë
LajmeVendi