Erdoğan njoftoi se avioni luftarak kombëtar i Turqisë do të mbajë emrin “KAAN”

Erdoğan njoftoi se avioni luftarak kombëtar i Türkiye-s do të mbajë emrin “KAAN”.

Erdoğan: Tani jemi të pranishëm në të gjitha fushat, në tokë, në det dhe nën det, në ajër dhe në hapësirë.

Kategoritë
BotaLajme