Vdes gazetari i njohur sportiv Milaim Krasniqi

Ka vdekur gazetari dhe komentatori i njohur i sportit Milaim Krasniqi.

Mësohet se vdekja e tij vie pasi kohët e fundit ishte i sëmur me Kancer.

Krasniqi ishte gazetar në Radio Kosova.

Kategoritë
Sport