U ndalua për maskë, efektivja e policisë godet me shuplakë vajzën në Tiranë

Një ngjarje e paprecedentë është regjistruar mëngjesin e djeshëm në zonën e Kombinatit në Tiranë.

Një vajzë është goditur nga një efektive policie, vetëm se ajo po e kundërshtonte atë me fjalë. Skena është filmuar nga një kalimtar i rastësishëm dhe është dërguar pranë redakisnë së JOQ ALBANIA.
Kategoritë
LajmeRajoni