U bë virale në rrjetet sociale, gjesti i bukur i Haaland (Video)

Erling Haaland i impresionoi të gjithë me një fillim superfuqishëm në Premier League, por duket se norvegjezi mund të admirohet jo vetëm për golat, por edhe për cilësitë jofutbollistike.

Një video e shkurtër është bërë virale në mediat sociale ku tregohen lojtarët e Man City duke i dorëzuar uniformat e tyre artistit Brandon Ashton.

Ju lutemi vini re: të gjithë lojtarët thjesht hedhin gjërat në drejtimin e tij, dhe vetëm Holland personalisht ia jep atë në duar.

Respekt, vetëm respekt

Meqë ra fjala, duhet të keni dëgjuar për Brandon Ashton, zakonisht ai është një nga personazhet kryesore në videon ku City feston trofe. Është ai që rrëshqet lakuriq në dysheme të mbushur me shampanjë dhe lëshon valle të çmendura.

Kategoritë
Sport