Tom & Jerry, rikthehet sërish në ekrane (Video)

Seriali amerikan i anemuar “Tom and Jerry” është ndër prodhimet më të pëlqyera, sidomos për fëmijët. Ky serial është krijuar në vitin 1940 nga William Hanna dhe Joseph Barbera.

Tim Story, regjisori i  “Fantastic Four” të vitit 2005, do të sjellë seritë të reja të filmit për macen dhe miun më të famshëm në botë.

Filmi animuar është e rikthyer në serial e cila do të shfaqet më 5 Mars të vitit 2021 në shumë kinema të botës./Gazetaere

Kategoritë
LajmeTë ndryshme

Të ngjajshmet