Vdes i riu nga Prizreni, ishte aksidentuar pak ditë më parë

Ka ndërruar jetë i riu nga Prizreni, Arlind Gashi.

Familjarët kanë njoftuar se varrimi do të bëhet nesër në varrezat e fshatit Atmaxhë.

I riu ishte aksidentuar pak ditë më parë dhe ishte në gjendje kome.

Kategoritë
LajmeVendi