Shumë marramendëse: Kaq para shpenzon në veshje Aurela Hoxha

Modelja e njohur shqiptare, Aurela Hoxha, është një nga vajzat më të spikatura të shoëbizit shqiptar.

Ajo është aktive në rrjetet sociale ku ndan imazhe të ndryshme me ndjekësit e shumtë dhe padyshim vëmendje të madhe merr veshja e saj.

Aurela shpenzon shumë për rrobat e saj madje një bluzë që e ka veshur së fundmi ka kushtuar plot 2.285 euro

Kujtojmë që bukuroshja ka pranuar publikisht kohët e fundit lidhje e saj të dashurisë, e cila e ka bërë të shkëputet edhe nga Shqipëria drejt Spanjës.

Kategoritë
Të ndryshme

Të ngjajshmet