Lajmi i fundit: Cristiano Ronaldo dhe Manchester United kanë shkëputur kontratën

Cristiano Ronaldo dhe Manchester United kanë shkëputur kontratën.

Nga dita e sotme, portugezi nuk është më futbollist i 20 herë kampionëve të Anglisë
Kategoritë
LajmeSport