Tetë doganierë e një polic të arrestuar në veri për korrupsion e keqpërdorim të pozitës

Të paktën tetë doganierë janë arrestuar nga aksioni i sotëm në Veri të vendit.

Kështu ka thënë zëdhënësi i Doganave të Kosovës, Adriatik Stavileci.

“Nga ky aksion janë arrestuar tetë doganierë dhe një zyrtar policor për keqpërdorim të pozitës zyrtare dhe korrupsion”, tha Stavileci për Klan Kosova.

Kategoritë
LajmeRajoni