Të shtëna me armë gjatë natës në Shkup, një viktimë dhe tre të plagosur

Të shtëna me armë janë raportuar gjatë natës në Shkup. Sipas mediave në vend, tre persona janë plagosur ndërsa një tjetër ka ndërruar jetë në spital.

Mediat në Shkup kanë publikuar foton e të riut që ka ndërruar jetë, bëhet fjalë për këngëtarin 29vjeçar Amar Isamni nga Shkupi.

Ndërkohë policia po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes, dhe për identifikimin e autorëve.

 

Kategoritë
LajmeRajoni