Takohet me Komandantin e KFOR-it, Presidentja: Kosovën e mbrojmë dhe e mbajmë të sigurt me aleatë

Presidentja e Kosovës, Vjosa Osmani, e ka pritur në Presidencë komandantin e KFOR-it, Özkan Ulutaş.

Pa dhënë shumë detaje mbi diskutimin e tyre, Osmani tha se Kosova mbrohet dhe mbahet e sigurt bashkë me aleatët.

“Kosovën e mbrojmë dhe e mbajmë të sigurt bashkë me aleatë!”, ka shkruar Osmani.

Kategoritë
LajmeLajmet KryesoreVendi