Takimi mes Burak Özçivit dhe Ronaldos është bërë në trend në rrjetet sociale

Burak Özçivit, aktori kryesor i serialit ‘Kuruluş Osman’, një nga serialet më të njohura të kohëve të fundit, është takuar me futbollistin me famë botërore Ronaldo.

Burak Özçivit, i cili bëri të njohur botën me projektet ku mori pjesë, tërheq vëmendje të madhe edhe me postimet që bën në llogaritë e tij në rrjetet sociale.

Ai u takua me Cristiano Ronaldon

Burak Özçivit, i cili tërhoqi vëmendjen me postimet e tij për jetën familjare dhe biznesore, këtë herë ka ndarë një postim me futbollistin me famë botërore, Cristiano Ronaldo, fans i të cilit është.

Özçivit, i cili shkoi në Arabinë Saudite, nuk u kthye pa e parë Ronaldon. Fotot e çiftit të famshëm tërhoqën vëmendje të madhe në rrjetet sociale.

“Unë jam një fans i madh”

Burak Özçivit ka shkruar “Jam një fans i madh” në postimin e tij me Cristiano Ronaldon. Fotoja e dyshes së njohur u përhap me shpejtësi në rrjetet sociale dhe mori mijëra pëlqime dhe komente.

Kategoritë
FunTë ndryshme