Portugalia gëlltit në mënyrën e Cristianos: Shikoni si duket festa në shtëpinë e Ronaldos

Futbollisti portugez Cristiano Ronaldo ka publikuar foto dhe një video nga Arabia Saudite në të cilën i ka treguar publikut botëror se si e kalon kohën e lirë në shtëpinë e tij.

Ashtu siç pritej, portugezi është në shoqërinë e partneres së tij Georgina Rodriguez, që është vetëm një tjetër dëshmi se thashethemet e ndarjes ishin të rreme dhe se çdo gjë është në mënyrën më të mirë mes tyre për momentin. Të paktën që janë bashkë dhe duan ta paraqesin jetën e tyre si të lumtur.

Se është vërtet kështu tregojnë fotot e prindërve të buzëqeshur, të cilët në shoqërinë e fëmijëve të tyre po shijojnë një ditë me diell dhe gjithë bukurinë që u ka në dispozicion në një objekt luksoz, emri i të cilit gjendet në Riad.

 

Vëmendje të veçantë tërhoqi loja e Ronaldos me djalin e tij Mata në pishinë, të cilën në një moment e hodhi “në kokë” dhe ajo video shumë shpejt u përhap në rrjetet sociale.

“Momente të lumtura familjare”, ka shkruar Ronaldo në profilin e tij dhe në video shihet se është në humor të mirë.
Ronaldo luajti gjithsej 31 ndeshje këtë sezon, 16 për Manchester United dhe 15 për Al-Nassr, dhe u largua nga klubi Old Trafford përpara Kupës së Botës në Katar. Në Arabinë Saudite, ai shënoi 12 gola në po aq ndeshje të ligës.

Kategoritë
Sport