Polici gjerman i bashkohet festës në Hamburg, e bën shqiponjën dhe vallëzon me tifozë shqiptarë

 

Në video ai shihet duke vallëzuar bashkë me fansat e Shqipërisë nën tingujt e tupanit dhe fyellit.

Shqipëria sot ka zhvilluar ndeshjen kundër Kroacisë në Hamburg që përfundoi me rezultat 2:2.

Takimin e radhës Shqipëria e ka të hënën kundër Spanjës.

Kategoritë
LajmeSport