Pamje virale në dhomat e zhveshjes të Portugalisë, Bruno Fernandes mezi e përshëndet CR7

Cristiano Ronaldo i tha Peris Morgan se dontë të bënte intervistën pak para pushimit të Kupës së Botës, në mënyrë që të mund të angazhohej për ekipin kombëtar të Portugalisë dhe të kishte kohë që bota të thithe zhurmën e deklaratave të tij. Megjithatë, koha që ai zgjodhi ishte ndoshta e gabuar, pasi atmosfera në dhomën e zhveshjes iberike me bashkëlojtarin e tij të United është ftohur.

Skuadra e Fernando Santos u mblodh në ambientet e saj në qytetin e Oeiras dhe kamera televizive regjistroi një skenë të sikletshme mes CR7 dhe Bruno Fernandes.

Konkretisht, siç shihet në video, Bruno futet në dhomat e zhveshjes dhe kalon pranë Ronaldos, i cili i zgjat dorën, por mezi e shikon në sy dhe kërkon me patjetër të largohet ndaj tij me nxitim. Ky ballafaqim i sikletshëm u bë menjëherë viral në të gjitha rrjetet sociale, duke bërë që të kuptohet një krisje brenda ekipit.

https://video.haber7.com/video-galeri/224161-ronaldo-neye-ugradigini-sasirdi-milli-takim-kampinda-sok-tepki

Kategoritë
Sport