Mostari, qyteti i dashurisë: Propozime gjithnjë e më të shpeshta nën Urën e Vjetër

Duket se pllaja nën Urën e Vjetër në Mostar është një vend gjithnjë e më i popullarizuar ku çiftet kanë vendosur së fundmi të propozojnë.

Njëri prej tyre u bë hit i vërtetë në Tik Tok, ku mblodhi më shumë se 150 mijë shikime dhe më shumë se 17 mijë pëlqime dhe u publikua nga Dina Rogalo.

Në video vëllau i vogël i Dinës shihet duke i sjellë një unazë të dashurit të saj, ndërsa familja qëndron në Stari Most me tabelën: “Do të martohesh me mua Dina?”.

@rogonjaa

Forever & always YES !! 💍✨#proposal #engaged #foryou #trending

♬ Perfect – Ed Sheeran

@rogonjaa

Forever & always YES !! 💍✨#proposal #engaged #foryou #trending

♬ Perfect – Ed Sheeran

Djali u gjunjëzua dhe i propozoi dhe Dina e përqafoi fort ndërsa të gjithë vizitorët e mbledhur, turistët dhe kalimtarët duartrokisnin çiftin e lumtur.

Gjithashtu, së fundmi në profilin e Instagramit të Mostar Forever është shfaqur një tjetër video e propozimit, e cila është shoqëruar me një pishtar dhe një kërcim tradicional nga Ura e Vjetër.

https://www.instagram.com/reel/Cg-CbbeLcYi/?utm_source=ig_embed&ig_rid=847c33e6-9ffc-41c8-b28b-0d7001b2258e

@rogonjaa

Forever & always YES !! 💍✨#proposal #engaged #foryou #trending

♬ Perfect – Ed Sheeran

Kategoritë
FunTë ndryshme