Milioneri i Katarit e ftoi gazetaren në Lamborghini-n e tij dhe i bëri një dhuratë të shtrenjtë (Video)

Gazetarja argjentinase Sofia Martinez po raportonte drejtpërdrejt nga Kupa e Botës në Katar kur një milioner nga Katari iu afrua dhe e ftoi në Lamborghini-n e tij luksoze.

Korrespondenti i ESPN dhe programi radio Perros de Calle u befasua nga veprimi i pasanikut të Katarit gjatë raportimit.

Gjegjësisht, në Lamborghini, në sediljen e makinës ishte një kuti e zezë me një version të vogël të trofeut të Kupës së Botës me një hark.
Gazetarja e habitur e pyeti: “A është për mua?” dhe pasaniku iu përgjigj: “Po, është e jotja”.

Më pas ajo hapi kutinë dhe pa një celular me vlerë të paktën 1000 euro. Gazetarja e pranoi dhuratën, por shumë e paralajmëruan se nuk duhej ta bënte pasi fshihet një qëllim i milionerit për gjithçka.

Kategoritë
FunTë ndryshme