Mesut Özil behët baba për herë të dytë

Mesut Özil dhe gruaja e tij, Amine Gülşe, mirëpritën fëmijën e tyre të dytë Ela. Çifti i njohur ndau lajmin e mirë në llogarinë e tyre në rrjetet sociale.

Mesut Özil, i cili u transferua në Başakşehir, një nga skuadrat e Superligës, pas ndarjes nga Fenerbahçe, u ul në tryezën e dasmës me bukuroshen e regjistruar Amine Gülşe në vitin 2019 me një ceremoni madhështore.

Çifti, i cili ka një vajzë të quajtur Eda nga martesa e tyre e lumtur, solli në jetë fëmijën e dytë.

“Princesha jonë e vogël Ela”

Lajmin e lumtur aktorja e ka ndarë me fansat e saj në llogarinë e saj në rrjetet sociale. Duke ndarë foton e vajzës së saj, të quajtur Ela, Özil tha: “Mirë se erdhe në botë, princesha jonë e vogël Ela”.

Kategoritë
BotaLajme