Macja nxirret me “dhunë” nga konferenca e Vinicius jr.

Një episod i pazakontë ka ndodhur në Doha të Katarit dhe më sëktësisht në sallën e konferencave të shtypit. Gjatë fjalës së sulmuesit brazilian Vinicius jr. një mace u ul përpara zëdhënësit të federatës dhe lojtarit.

Shikoni se si e largoi zyrtari i Selecaos. Një gjest që ka ngjallur shumë polemika.

Kategoritë
Sport