Kurti koncentrohet me një lojë në shesh, dikush e nguc pak: “O hala i ri është ky”

Kryeministri Albin Kurti këtë të shtune është argëtuar pak në shesh gjatë një aktiviteti.

Ai ka sfiduar veten me një lojë, të cilën e përfundoi me sukses.

“Hala i ri është, qata e kena qit kryeministër”, u dëgjua dikush të thoshte derisa Kurti po e përfundonte lojën.

Këtë video e ka publikuar në Twitter asistenti i tij, Arianit Beqiri, i cili e përshkroi si “i saktë edhe këtë herë”.

Pasi përfundoi lojën, Kurti mori duartrokitje nga të pranishmit dhe një pije dhuratë./Express/

Kategoritë
LajmeVendi