Kurti-Cholet, qeveria dërgon pamje pa zë nga takimi

Zyra e Kryeministrit ka ndarë disa pamje pa zë nga takimi i sotëm i kryeministrit Albin Kurti me këshilltarin e Departamentit amerikan të Shtetit, Derek Cholletraporton Express.

Në pamjet që ka dërguar ZKM’ja, shihet se në takim kanë marrë pjesë edhe Emisari i ShBA’së për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar dhe Ambasadori i ShBA’së në Kosovë, Jeffrey Hovenier.

Përveç Kurtit, Chollet ka takuar edhe Presidenten Vjosa Osmani.

 

Kategoritë
LajmeVendi