Gruaja e Messit tregoi një linjë perfekte, komenti i Georgina-s së Ronaldos vodhi të gjithë vëmendjen

Antonela Roccuzzo, bashkëshortja bukuroshe e Lionel Messit, ka publikuar dy foto në profilin e saj në Instagram në të cilat pozon me një veshje sportive që i ka vënë në pah kthesat e saj.

Për setin fotografik, modelja argjentinase zgjodhi geta të zeza dhe një top në të njëjtën ngjyrë me prerje interesante në shpinë.

Antonela tregoi edhe një herë pse konsiderohet si një nga futbollistet më të bukura dhe postimi mori mbi dy milionë pëlqime.
Ndjekës të shumtë e vlerësuan në komente, por një prej tyre tërhoqi vëmendjen më të madhe.

Gjegjësisht, e fejuara e Ronaldos, Georgina Rodriguez, ka lënë një emoticon zemre nën postim dhe komenti i saj është pëlqyer nga mbi 13 mijë persona.

Duket se partneri i Messit dhe Ronaldos janë në marrëdhënie të mira pavarësisht raportimeve të mediave, të cilat ata tentojnë t’i shfaqin në rrjetet sociale.

Kujtojmë se lojtarët e PSG-së së fundmi kanë fituar një ndeshje miqësore mes Zvijezda Al-Hilal dhe Al-Nassr me rezultat 5:4, dhe ky ishte ndoshta dueli i fundit mes Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit në karrierën e tyre të pasur.

Kategoritë
FunTë ndryshme