Georgina postoi foto provokuese, komenti i Ronaldos mori më shumë se 10 mijë pëlqime

E fejuara e Cristiano Ronaldos, Georgina, ka postuar një sërë fotosh në profilin e saj në Instagram, në të cilat pozon me grim të përsosur me një top sportiv që i vinte në pah dekoltenë.

Postimi i saj mblodhi mbi tre milionë pëlqime në vetëm 24 orë dhe në veçanti ra në sy komenti i Ronaldos nën foto.

Hyjnore”, ka shkruar futbollisti dhe komenti i tij ka marrë mbi 10 mijë pëlqime.
Meqë ra fjala, pasi Ronaldo nënshkroi për klubin Al-Nasr në Arabinë Saudite, një jetë e re fillon për të dhe familjen e tij.

Edhe pse gratë kanë fituar disa liri vitet e fundit, Arabia Saudite është ende një vend shumë kufizues, me më pak të drejta dhe liri se Perëndimi, Georgina e pret gjithashtu këtë.

Ajo duhet të veshë një abaya në publik – një veshje tradicionale arabe që duket si një mantel. Georgina e ka veshur tashmë në ndeshjet e Kupës së Botës në Katar, por edhe në pritjen e Ronaldos në klubin e tij të ri.

Rregullat urdhërojnë që gratë të vishen “modestisht dhe me denjësisht” – që me fjalë të tjera do të thotë se ajo nuk do të jetë më në gjendje të veshë veshje të tejdukshme, të shkurtra dhe të ngushta.

Kategoritë
FunTë ndryshme