Georgina mori asistentë në ndeshjen mes Portugalisë dhe Zvicrës për t’i bërë fotot e saj për Instagram

E fejuara e Cristiano Ronaldos, Gerogina Rodriguez, e ka ndjekur ndeshjen e mbrëmjes së sotme mes Portugalisë dhe Zvicrës nga tribuna.

Georgina është shfaqur në një edicion elegant pa tipare fansash.

Ajo kishte veshur një fustan të zi të ngushtë që i nxirrte në pah dekoltenë, por shpatullat i kishte mbuluar me një kimono jeshile ulliri.

Ajo ka mbajtur gjithashtu një gjerdan masiv dhe shumë bizhuteri në duar dhe kombinimin e ka erëza me një çantë të shtrenjtë Chanel.

Ajo shoqërohej nga asistentë të cilët e fotografuan për rrjetet sociale teksa ajo pozonte gati.

Një nga asistentët kishte gjithashtu një mini reflektor për të marrë ndriçimin ideal për fotot.

Portugalia e eliminoi Zvicrën nga Kupa e Botës me rezultat 6:1.

Kategoritë
FunTë ndryshme