‘Çmendet’ Edi Rama, puth dhe përqafon kryeministren e Italisë

Edi Rama ka bërë një veprim të papritur në Samit, ku një video është bërë virale në Instagram.

Faqja “Joqalbania” ka publikuar momentin kur Rama shihet duke e puthur e përqafuar kryeministren e Italisë, Giorgia Meloni.

Më poshtë pamje.

Kategoritë
FunTë ndryshme