Burak Özçivit darkoi me disa fansa të tij në Rusi në këmbim të parave

Burak Özçivit darkoi me disa fansa të tij në Rusi në këmbim të parave.

Burak Özçivit, i cili gjithashtu ka një bazë të madhe fansash jashtë vendit, ka krijuar një rrëmujë në Moskë.

Bukuroshet ruse paguhen

Aktori darkoi në një restorant në Rusi me disa fansa rusë për para.

Dalja e Özçivit nga vendi i ngjarjes shkaktoi një rrëmujë. Bodyguardet e morën me vështirësi aktorin e bukur nga duart e grave.

Rojet e morën fort

Pavarësisht masave të sigurisë, aktori ka mbetur mes disa prej fansave të tij femra. Videot e Özçivit, e cila është e martuar me Fahriye Evcen dhe po përgatitet të mbajë në duar fëmijën e saj të dytë.

Dalin emrat që Özçivit darkoi në këmbim të parave. Olga Buzova, e cila për një kohë ishte në kopertinën e revistave Playboy dhe tashmë këngëtare, ka ngrënë dhe ka biseduar me aktoren. Fotot e shpërndara nga Olga Buzova në rrjetet sociale u bënë një ngjarje.

“Buraku donte të bënte një foto”

Buzova, e cila ka publikuar kuadrot e saj seksi nga njëra-tjetra, ka ndarë edhe pozat e saj me Özçivit. Buzova, me aktoren, tha: “Ai donte të fotografohej, a e dini kush është?” pyeti ai ndjekësit e tij.

Është vënë re fakti se fotografia e bukuroshes ruse me Özçivit ka marrë afër 10 mijë komente në 20 orë.

“I pashëm”

Darka e dytë e Özçivit është Natalia Rudova. Rudova, e cila për një kohë ishte në kopertinën e revistës Playboy si Olga Buzova, aktualisht është duke u aktruar. Rudova, i cili numëron 4 milionë e 400 mijë ndjekës, ka etiketuar aktorin duke i thënë: “Vajza, e di që do t’ju pëlqejë. I pashëm”, në selfie që ka bërë me Rudovën, Özçivit.

Kategoritë
FunTë ndryshme