Basha dhe Berisha festojnë të ndarë ditëlindjen e PD-së

Sot bëhen 33v vjet nga themelimi i Partisë Demokratike.

Por duket se kjo parti sot nuk është në ditët e saj më të mira.

Përçarja e liderave politikë dhe deputetëve, ka bërë që edhe këtë ditë të rëndësishme ta festojnë të ndarë.

Lulzim Basha është duke festuar me simpatizantët e tij në Pallatin e Kongreseve, ndërsa Sali Berisha me të tijët është duke festuar në Hotel Tirana, salla Akernia.

Kategoritë
LajmeRajoni