Babë e birë morrën pjesë në stërvitjet e Fluminense

Ish-lojtari i Galatasaray, Felipe Melo, i cili luan për Fluminense, ka shkuar në stërvitje me djalin e tij David Melo.

Felipe Melo, i cili mes viteve 2011-2015 veshi fanellën e Galatasaray-t dhe me paraqitjen e tij u bë i dashuri i tifozëve, vazhdon karrierën në Fluminense, një nga skuadrat e vendit të tij.

Felipe Melo pati mundësinë të punojë me djalin e tij, David Melo, gjatë stërvitjes së tij me ekipin e tij. Skuadra nën-20 e Fluminense u stërvit me ekipin A.

Këtu mori pjesë edhe djali i Melo, David, i cili luante në ekipin e të rinjve.

Kategoritë
LajmeSport