Aktori i njohur turk Özcan Deniz u martua me një vajzë 23 vite më të re, po shijojnë muajin e mjaltit.

Aktori turk Özcan Deniz (50) u martua me të zgjedhurin më të ri Samar Dagdar (27) në moshën 23-vjeçare.

Aktori njihet për jetën e tij të stuhishme dashurie. Ai u divorcua nga Feyza Aktan tre vjet më parë dhe çifti luftoi një betejë afatgjatë për kujdestarinë mbi djalin e tyre Kuzey.

Özcan gjeti dashuri të re në Samar dhe ata filluan lidhjen e tyre në fillim të vitit 2021. E zgjedhura e tij është një stilist 27-vjeçar nga Irani. E dashura e re e aktorit të njohur është 23 vite më e vogël se ai.

Çifti tha “po-në” fatale në fund të janarit, ndërsa lajmin e lumtur e ndanë në rrjetet sociale në fillim të marsit. Aktualisht, të sapomartuarit po shijojnë muajin e mjaltit në Dubai.

Deniz është një aktor dhe këngëtar i njohur turk, ndërsa në zonën tonë më së shumti njihet për rolin e Farukut në serialin “Nusja e Stambollit”.

Para martesës me Samarin, Deniz ishte i martuar me Feyza-n, 20 vjet më e vogël, me të cilën u martua në vitin 2018 dhe u divorcua një vit më vonë. Një muaj pas dasmës lindi djali i tyre Kuzey dhe problemet e para u shfaqën pas tetë muajsh bashkëjetesë.

Kategoritë
FunTë ndryshme