Vuçiq përballë plisave në Tiranë

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq po merr pjesë në samitin e BE-së dhe Ballkanit Perëndimor, që po mbahet në Tiranë.

Një valle tradicionale shqiptare është organizuar në nder të këtij samiti, Vuçiqi duket se po qëndron përballë plisave (simbolit kombëtar shqiptar).

Kategoritë
LajmeRajoni