Vidhen 18 radiatorë nga një shkollë në Skënderaj

Mëngjesin e së hënës në Skënderaj është raportuar në polici se persona të panjohur kanë hyrë në shkollën fillore të një fshati të kësaj komune dhe me forcë kanë hapur depon e shkollës, duke vjedhur 18 radiatorë.

Me urdhër te prokurorit është iniciuar rasti si “vjedhje e rëndë” dhe mbetet duke u hetuar.

Kategoritë
LajmeVendi