Vdekja e Dwamena, klubi spanjoll i Levante shpreh ngushëllimet për ish-lojtarin e tyre

Për ndarjen nga jeta të Raphael Dwamena, ka reaguar edhe Levante, klubi spanjoll ku Dëamena ka veshur fanellën e tyre në të shkuarën.

“Në emër të të gjithë klubit të Levante, dëshirojmë të shprehum ngushëllimet tona më të sinqerta për vdekjen e ish-lojtarit tonë, Raphael Dwamena.

Mendimet tona janë me familjen dhe të dashurit e tij në këtë moment të vështirë. Ajo çka ai dha në klubin tonë do të qëndrojë gjithmonë”, shkruante klubi spanjoll.

Kategoritë
Sport