“U kall loja”, ylli i NBA-së transferohet te KB Bashkimi

 Ish lojtari i NBA Terrance Ferguson nënshkruan me KB Bashkimi

KB Bashkimi përmes një komunikate për media ka bërë ditur se arritur marrëveshje me lojtarin amerikan Terrance Ferguson

Ferguson ka një eksperience fantastike në NBA me mbi 200 paraqitje në klubet OKC THUNDER dhe PHILADELPHIA 76ers .

 

Kategoritë
LajmeSport