Tragjedi në 8 foto, shikoni çfarë ndodhi me lojtarët e Borussias disa sekonda pasi humbën titullin

Borussia përsëri humbi titullin e Bundesligës.

Gjithçka doli të ishte dramatike: Dortmundi humbi nga Mainz 1:2, dhe Bayern fitoi 1-2 mdak  Këlnit.

Pas fishkëllimës së fundit në Dortmund, duket se çdo lojtar ka qarë.

Kategoritë
Sport