Tjetër ndeshje ndërpritet në Bundesliga, tifozët vazhdojnë protestat

Ndeshja mes Hoffenheim dhe Union Berlinit është ndërprerë për disa minuta.

Takimi i rëndësishëm për javën e 22-të në Bundesliga u ndërpre për shkak të tifozëve.

Ka kohë që tifozët e skuadrave gjermane në veçanti ato të Union Berlin janë duke protestuar për disa marrëveshje që kanë bërë pronarët e klubit.

Dy skuadrat momentalisht janë futur në dhomat e zhveshjes.

Kategoritë
Sport