Tifozët hynë në fushë, Salah mbrohet nga ushtria

Kombëtarja e Egjiptit u përball të dielën me Sierra Leone.

Në fund të ndeshjes, tifozët hynë në fushë.

Egjipti shënoi fitore 0:2, ndërsa në minutën e 89-të u krijua në tollovi dhe target ishte ylli i Liverpoolit, Mohamed Salah.

Ai në fund të ndeshjes u përcoll nga ushtria.

Kategoritë
Sport