Sherr në dyqan, punonjësit fshihen në dollap (Video)

Nga frika e sherrit lenë vendin e punës dhe fshihen në dollap.

Kjo ka ndodhur në qytetin turk të Mersinit

Një sherr i nisur në lagjje përfundoi deri në një pastiçeri aty pranë dhe dy nga punonjësit për ti shpëtuar ndonjë dëmtimi të mundshëm zgjodhën të futen në dollap.

Ja pamjet:

 

Kategoritë
LajmeTë ndryshme