Ronaldo përdori fanellën e rivalit të tij për të fshirë organet gjenitale

Futbollisti portugez, Cristiano Ronaldo (39) u çmend plotësisht gjatë një ndeshjeje miqësore që Al-Nassr e tij e humbi mbrëmë nga skuadra Al-Hilal me rezultat 2:0.

Domethënë, ai pati shpërthimin e parë të madh gjatë ndeshjes, pasi i bërtiti me tërbim arbitrit dhe vazhdimisht i tha të largohej nga fusha dhe këtë ia tregoi me duar.

Pas ndeshjes, lojtarët e Al-Hilal treguan respektin e tyre ndaj rivalëve të tyre duke ndërtuar një barrikadë përgjatë skajit të fushës, përmes së cilës i larguan kundërshtarët me duartrokitje.

Megjithatë, Ronaldos nuk i pëlqeu kjo mënyrë për të treguar respekt ndaj tij dhe shokëve të skuadrës dhe tundi dorën me të vrenjtur. Shikoni atë situatë këtu.

Shpërthimi i ri i Ronaldos erdhi në hyrje të tunelit kur tifozët e Al-Hilal hodhën fanellat e ekipit të tyre nga tribuna.

Portugezi mori një fanellë nga dyshemeja, e futi në brekë dhe e përdori për të fshirë organet gjenitale, të gjitha këto u regjistruan nga tifozët kundërshtarë.

Fjala vjen, tifozët kundërshtarë kanë brohoritur “Messi, Messi” gjatë lojës për të provokuar Ronaldon dhe padyshim që ia kanë dalë.

Kategoritë
Sport