Protesta e opozitës në Tiranë, mbahet një minutë heshtje për viktimat e tërmetit në Turqi e Siri

Në protestën e opozitës në Tiranë është mbajtur një minutë heshtje për viktimat e tërmetit në Turqi dhe Siri.

Protesta zhvillohet në bulevardin “Dëshmorët e Kombit” nën moton “Shqipërisë t’i dalim zot”. Partia Demokratike dhe opozita proteston kundër qeverisë Rama të cilin e akuzon për çështjen “McGonigal”.

Kategoritë
LajmeRajoni