Galatasaray – Manchester United, formacionet zyrtare

Galatasaray do të jetë sonte nikoqire e Manchester United.

Ndeshja është e vlefshme për xhiron e pestë të fazës së grupeve të Champions Leageu, dhe zhvillohet në stadiumin ”Rams Park” në Stamboll, më fillim nga ora 18:45, shkruan IndeksOnline.
Të dyja skuadrat do të kërkojnë fitoren dhe të shpresojnë për një kualifikim në fazën e eliminimit direkt.

Galatasaray është në vendin e tretë me 4 pikë, aq sa ka edhe Copenhagen, ndërsa Manchester United është e fundit në grup me 3 pikë.

Bayern Munchen tashmë veqse ka siguruar kualifikimin si lider i grupit.

Formacionet zyrtare:

Galatasaray:

I

Manchester United:/

Kategoritë
LajmeSport