E BUJSHME! Wanda Nara e tradhtoi Icardin me një ish-shok skuadre të Interit

Kësaj here, një zhvillim i papritur ndodhi në marrëdhënien e Mauro Icardit dhe Wanda Nara, e cila u kthye në një histori gjarpërinjsh.

Superylli i Galatasaray-t, Mauro Icardi, zbuloi se emri i suksesshëm i Spartak Moskës, Keita Balde, i dërgoi një mesazh Wanda Nara-s pavarësisht se ishte e martuar, me historinë që ndau në llogarinë e tij në Instagram.

Argjentinasi mbrojti se Wanda nuk ia ktheu, ndërsa zbuloi edhe mesazhet ngacmuese të Baldes.

Cfare ndodhi?
Ylli i Galatasaray-t, Mauro Icardi, shkoi në Francë pas ndeshjes me Antalyaspor.

Gjatë qëndrimit në Paris, ajo i kishte anuluar kartën e kreditit Wanda Nara dhe nuk donte që ajo të përdorte avionin e saj privat.

Arsyeja për këtë u bë e qartë gjatë natës. Argjentinasi ndau një histori në Instagram, duke thënë se ish-bashkëlojtari i tij Keita Balde e kishte tradhtuar gruan e tij, Simona Guatieri.

Pas kësaj ndarjeje kanë mbetur pa përgjigje edhe telefonatat e Keita Balde, e cila e ka telefonuar shumë herë Icardin. Sulmuesi me eksperiencë ndau regjistrimin e thirrjes nga historia e tij.

Simona Guatieri nuk e besoi Icardin

Futbollisti argjentinas i ka shkruar një mesazh gruas së Keita-s, Simona Guatieri në rrjetet sociale dhe ka treguar për tradhtinë. Mirëpo, Guatieri për këtë çështje doli në krah të bashkëshortit të saj. Bukuroshja tha: “Burri im është futbollist, jo thashetheme”. Ai tha se nuk i beson akuzat.

Keita dhe bashkëshortja e tij nuk kanë lënë pas dore t’i referohen Icardit duke u paraqitur si një familje e lumtur gjatë natës.

Kategoritë
LajmeSport