Diletta Leotta “mori lavdinë” në San Siro, shikoni çfarë bëri gazetarja italiane

Gazetarja italiane Diletta Leotta mori duartrokitje nga tifozët në derbin e mbrëmshëm të Serisë A mes Milanit dhe Juventusit.

Ndonëse lindi vetëm dy muaj më parë, ajo u rikthye menjëherë në “ekranet e vogla televizive” dhe tregoi se është në top formë.

Së bashku me trajnerin Andrea Stramaccioni, ajo xhongli me topin dhe tregoi se është jashtëzakonisht e suksesshme në të.

Kujtojmë se më 17 gusht gazetarja e përmendur solli në jetë një vajzë të vogël, Aria, të cilën e kishte së bashku me portierin aktual të Newcastle, Loris Karius.

Kategoritë
Sport