Deklarata e fortë e zyrtarit të Sivasporit për lojtarin shqiptar

Rei Manaj nuk ndalet me golat e shënuara në këtë sezon.Por zëdhënësi i mediave te Sivaspor, Gokhan Karagol, mendon se Manaj do të kishte arritur një shifër të frikshme nëse do të merrte asistet që shkojnë te Ikardi apo Dzeko.

“Nëse asistimet që i vinin Icardi dhe Dzeko do të kishin ardhur për Rei Manaj, ai do të kishte shënuar të paktën 30-35 gola në kampionat.

“Nëse asistimet që i vinin Icardi dhe Dzeko do të kishin ardhur për Rei Manaj, ai do të kishte shënuar të paktën 30-35 gola në kampionat.

Unë e besoj këtë”, tha Karagol.

Kategoritë
Sport