Bëri lajm duke thënë se Wanda Nara tradhtonte Icardin me Brozovic, gjykata gjobit Fabrizio Corona për shpifje

Një dënim i ri për Fabrizio Corona. Ish-paparaci i famshëm u shpall fajtor për shpifje të rëndë kundër Mauro Icardi, Wanda Nara dhe Marcelo Brozovic.

Gjyqi zgjaste prej vitesh, që në vitin 2019 dhe Corona kishte shkruar se Wanda Nara tradhtonte Icardin me Brozovic, lojtarët shok ekipi tek Interi në atë kohë.

Gjyqtarja Angela Scalise dënoi Coronan me 1500 euro gjobë, dëmshpërblim te çifti icardi-Nara me nga 7500 euro secilit dhe Brozovic me 5 mijë euro dëmshpërblim.

Pak kohë më parë, shumë lojtarë të tjerë të njohur nga Serie A kanë akuzuar gjithashtu Fabrizio Corona për shpifje.

Kategoritë
Sport