Arrihet marrëveshja, Armando Broja huazohet te Fulham

Armando Broja do të ndryshojë klub këtë merkato.

Sulmuesi shqiptar do të huazohet te Fulham deri në fund të sezonit.

Eksperti i transferimeve, Fabrizio Romano raporton se Chelsea e dërgoi në huazim te Fulham, të cilët do të paguajnë mbi 4 milionë euro.

Broja do t’i kryejë testet mjekësore sonte dhe do të nënshkruajë kontratën

Kategoritë
LajmeSport